Hakkımızda

HAKKIMIZDA
 

Küçükköy Evden Eve Nakliyat 1998 yılında kurulmuş olup, nakliyat sektöründe hizmet vermektedir. Kısa sürede şirketleşerek çağın gerektirdiği teknolojiyi de yakalayarak aralıksız olarak ev eşyası büro mobilyaları piyano kasa ve değerli eşya nakliyesi yapmaktadır.
 
Küçükköy Evden Eve Nakliyat uzman personelleri ve geniş nakliyat araç filosu ile hizmet vermektedir.
 
Yılların bize kattığı tecrübe her gün gelişen ve genişleyen seri iş anlayışı ile eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli güvenilir ve hızlı şekilde ulaştırıyoruz.
 
Eşyalarınız öncelikle tecrübeli ekspertizler tarafından incelenip taşınmada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespiti yapıldıktan sonra mutabık kalındığı tarih ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir. Taşıma esnasında meydana gelecek hasarlar firmamıza tarafından karşılanmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde türkiyen'in en iyi hizmet veren firması olduğumuzu gururla söylemekteyiz.
 
Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden Küçükköy Evden Eve Nakliyat, sorumluluklarının bilinciyle müşterilerin sorunlarını zamanında ele alarak müşteri lehine en uygun çözümleri bulur ve en hızlı şekilde uygulamalar yolunda çalışır.Sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek müşteri memnuniyeti yolunda sizlerden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz.